wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Zestaw pierwszej pomocy do firmy

Zestaw pierwszej pomocy do firmy

Data dodania: 10-06-2016 Wyświetleń: 811
Każdy pracodawca zobowiązany jest stosownym rozporządzeniem, wynikającym z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, żeby zapewnić wszystkim pracownikom szybki i sprawny dostęp do środków medycznych niezbędnych do udzielenia pierwszej pomocy.


altPrzenośny zestaw pierwszej pomocy to doskonale przygotowana torba wyposażona we wszystkie materiały medyczne niezbędne do przeprowadzenia czynności ratunkowych niezwłocznie na miejscu wypadku, do którego doszło w zakładzie pracy lub w przypadku nagłego zachorowania pracownika.

Polecamy praktyczny zestaw, będący doskonałym wyposażeniem mniejszego przedsiębiorstwa, małej hali czy magazynu, których zespoły złożone są z kilku osób. W przypadku większych zakładów, zestaw może stanowić zabezpieczenie medyczne jednego działu. Można go również polecić do małych firmo charakterze biurowo-usługowym, w których nie ma miejsca na zawieszenie typowej apteczki ściennej.

Przygotowany został w formie mobilnej torby, która oprócz mocnego uchwytu ma wszyte szelki umożliwiające wygodne i sprawne transportowanie na plecach. W środku oprócz podstawowych bandaży, kompresów i opasek umieszczono również opatrunek Water Jel przygotowany do szybkiego zabezpieczenia miejsca poparzenia. Często bowiem nie zdajemy sobie sprawy, że do poparzenia łatwo może dojść nie tylko na hali produkcyjnej ale nawet w biurze. Wystarczy chwila nieuwagi i wylanie wrzącej wody lub gorącej kawy czy herbaty na siebie lub współpracownika.

Pomarańczowy kolor oraz oznakowanie krzyżem Św. Andrzeja czynią proponowany zestaw dobrze widocznym więc można po niego szybko sięgnąć w razie konieczności. Torba oczywiście dobrze wykonana, odporność na rozdarcia i dużą wytrzymałość zapewnia jej odpowiednio dobrany mocny materiał, który jest również odporny na zabrudzenia.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu