wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Porady Ratownika2 » Zestaw ratownictwa OSP-R1

Zestaw ratownictwa OSP-R1

Data dodania: 24-07-2018 Wyświetleń: 73
Właściwe wyposażenie jednostek ratunkowych w sprzęt medyczny oraz niezbędne materiały opatrunkowe daje możliwość udziału w akcjach ratowniczych. Zestaw Ratownictwa Medycznego OSP R1 jest dedykowany jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej, stanowi również wyposażenie samochodów operacyjnych PSP.  Zawarty wewnątrz sprzęt umożliwia profesjonalne udzielenie niezbędnej pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnych zdarzeń losowych.


altSprzęt umożliwia:


- zabezpieczenie dróg oddechowych,
- prowadzenie oddechu kontrolowanego lub wspomaganego,
- zabezpieczenie i stabilizacja złamań, zwichnięć, jak również skuteczne działanie w przypadku podejrzenia powstania tego typu urazów,
- opatrywanie ran,
- opatrywanie oparzeń,
- tamowanie krwotoku,
 - zapewnienie pacjentowi właściwego komfortu termicznego.

 

Torba do zestawu została uszyta z mocnego materiału. Jest więc niezwykle wytrzymała, odporna na rozdarcie czy też ścieranie. Posiada konstrukcję umożliwiającą szybki i niczym nieutrudniony dostęp do całego sprzętu. Została przygotowana do przenoszenia na różne sposoby. W tym celu wyposażono ją w różnego rodzaju uchwyty transportowe. Zamki wzbogacone zostały również w dodatkowe uchwyty mające za zadanie maksymalne ułatwienie otwierania kieszeni, co daje dużą oszczędność czasu i przyspiesza prowadzone działania.
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl