wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Zestaw szkoleniowy 3w1, fantom, defibrylator, apteczka

Zestaw szkoleniowy 3w1, fantom, defibrylator, apteczka

Data dodania: 24-10-2017 Wyświetleń: 895
Polecamy praktyczny szkoleniowy zestaw 3w1 składający się z fantomu Prestan, defibrylatora treningowego Lifeline oraz apteczki. Dla wygody użytkownika wszystkie elementy składowe zestawu zostały umieszczone w walizce, która daje możliwość wygodnego i bezpiecznego przechowywania sprzętu w jednym miejscu oraz bezproblemowego transportu. Tak przygotowany zestaw to idealne rozwiązanie dla szkół, uczelni oraz firm szkoleniowych.


altFantom Prestan posiada wbudowane kolorowe wskaźniki, dzięki którym uczeń szybko może się zorientować czy prawidłowo wykonuje ćwiczenie. Umożliwia to bieżące korygowanie popełnianych błędów. Fantom jest prosty w obsłudze. Można go szybko przygotować do zajęć. Jego wysoka trwałość sprawia, że doskonale sprawdza się na szkoleniach, w których uczestniczy większa ilość osób. Wyraźnie zaznaczony punkty anatomiczne pozwalają na bezproblemowe określenie właściwego miejsca ucisku czy też przyklejenia elektrod.


Defibrylator szkoleniowy Lifeline charakteryzuje się niezwykłą prostotą obsługi. Wydawane komendy są jasne i czytelne. urządzenie zostało wyposażone w dwa przyciski, z których jeden je uruchamia, natomiast drugi powoduje wyładowanie. Wgranych zostało 10 scenariuszy treningowych, które można aktualizować w przypadku zmiany wytycznych.Apteczka jest wyposażona w niezwykle praktyczny i wygodny system rozwijanych kieszeni.
Uszyta został z materiału wodoodpornego w kolorze czerwonym. Wewnątrz apteczki znajduje się poniższe artykuły:

 
  • zestaw materiałów opatrunkowych,
  • ustnik,
  • koc przeciwwstrząsowy,
  • para nożyczek,
  • rękawice ochronne,
  • szyna.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu