wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Zestaw szkoleniowy BLS

Zestaw szkoleniowy BLS

Data dodania: 26-08-2014 Wyświetleń: 1132
Obowiązkowy zestaw każdej z firm zajmującej się nauczaniem pierwszej pomocy. Umieszczony w wygodnej walizce, idealnie sprawdzi się w szkołach pierwszej pomocy i firmach przeprowadzających specjalistyczne kursy.


W ostatnich latach nasze społeczeństwo coraz lepiej zdaje sobie sprawę z konieczności poszerzania swej wiedzy w zakresie pierwszej pomocy. Nieraz to minuty i pierwsze reakcje przechodniów decydują o życiu i śmierci. Dlatego nauczanie pierwszej pomocy przedmedycznej powinno odbywać się przy użyciu profesjonalnych środków – a do takich bez wątpienia należy zestaw szkoleniowy AED/BLS.
 
W jednym miejscu otrzymują Państwo specjalistyczny sprzęt szkoleniowy, składający się z trzech głównych elementów: Prestan ze wskaźnikiem fantom RKO/AED, defibrylator AED Lifeline szkoleniowy oraz apteczkę dla szkół z wyposażeniem.
 
Prestan ze wskaźnikiem fantom RKO/AED to profesjonalny fantom do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) i używania defibrylatora (AED). Wykonany z wysokiej jakości lekkiego materiału, zawiera charakterystyczne anatomiczne punkty orientacyjne.

Skonstruowano go tak, by jak najdokładniej oddawał charakter ludzkiego ciała – na przykład należy odchylić głowę w celu uzyskania udrożnienia dróg oddechowych. Fantom przeszedł testy wytrzymałościowe – ponad pół miliona uciśnięć – gwarantuje więc długotrwałe użytkowanie. Co ważne, posiada on wbudowaną diodę, która informuje o poprawności częstotliwości uciśnięć.
 
Defibrylator AED Lifeline szkoleniowy jest doskonałym w wykonaniu symulatorem klinicznego AED. Jest on bardzo prosty w obsłudze, co ma znaczenie przy ratowaniu życia – po odpowiednim instruktażu samodzielnie prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy BLS/AED. Wyposażony w pilot sterujący oraz oprogramowanie, dzięki któremu można symulować różne scenariusze zdarzeń.
 
Apteczka dla szkół z wyposażeniem – saszetka stworzona z wodoodpornego materiału, posiadające z rozwijane kieszenie, a w niej podstawowy skład klasycznej apteczki umożliwiającej ratowanie życia z zachowaniem podstawowej higieny. Wśród materiałów znajdą Państwo m.in. rękawiczki, nożyczki, maseczkę do sztucznego oddychania, a nawet szynę.
 
Ten zestaw to niezbędny element wyposażenia szkół szkoleniowych oraz trenerów uczących udzielania pierwszej pomocy. Wygodny w obsłudze, lekki i profesjonalny.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu