wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Zestawy ratownictwa medycznego PSP

Zestawy ratownictwa medycznego PSP

Data dodania: 10-09-2014 Wyświetleń: 945
"Bądź przygotowany" to motto wszystkich osób zaangażowanych w działania ratownicze, zarządzanie kryzysowe i działania wojskowe.


Najważniejszym elementem tego przygotowania oprócz posiadanej wiedzy powinny być Zestawy ratownictwa medycznego PSP, czyli dobrze zaopatrzone apteczki. Takie zestawy mogą okazać się bardzo pomocne, jeśli chodzi o wyjście obronną ręką z różnorakich sytuacji medycznych.

Wszelkiego tego rodzaju zestawy ratunkowe powinny mieć pewne podstawowe elementy. Zestawy ratownictwa medycznego, które chcemy tutaj Państwu przedstawić są niczym całkowicie profesjonalne przenośne ambulatoria. Wszelkie elementy w nich zwarte są bezpiecznie umiejscowione w torbie. Każda z tych toreb jest wykonana z naprawdę odpornego i wytrzymałego materiału.
 

Zestawy ratownictwa medycznego PSP – tylko i wyłącznie w odpowiednio przygotowanej torbie

 
Fakt, że torby te są wykonane z tak bezpiecznych materiałów sprawia, że można za ich pomocą bezpiecznie gromadzić, jak również przenosić wyposażenie. To sprawia, że bezpiecznie dotrze do miejsca każdej akcji ratunkowej, nawet jeśli ma ona miejsce z dala od szpitala czy karetki pogotowia. Czasem zdarza się tak, że osoba poszkodowana jest w miejscu trudno dostępnym – żaden problem! I tam dotrzemy z całym kompletem sprzętu, który uratuje komuś zdrowie, a może nawet życie.
 
Zestawy tego rodzaju powinny zawierać komplet medycznych opcji, niezbędnych do natychmiastowego leczenia i kontroli ewentualnego krwotoku. Buta z tlenem to również niezbędny element takiego zestawu. W naszej ofercie możesz również znaleźć bardziej niestandardowe moduły i zestawy medyczne dostosowane dla bardzo specyficznych wymagań, a nich między innymi:
  • modułowa konstrukcja
  • podwójny stelaż aluminiowy
  • ergonomiczne szelki
  • dopinany pas biodrowy
 
Wszystko po to, by ratownik dotarł jak najszybciej do poszkodowanej osoby udzielił jej w trybie natychmiastowym wszelkiej potrzebnej pomocy. Dodatkowo liczne przegrody znajdujące się w torbie przygotowanej pod taki zestaw pozwalają na utrzymanie porządku w jego wnętrzu, przez co odnalezienie potrzebnych w danym momencie narzędzi będzie jeszcze łatwiejsze.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu