wyszukiwanie zaawansowane
» » Apteczka do szkoły, apteczka na wycieczkę

Apteczka do szkoły, apteczka na wycieczkę

Data dodania: 25-05-2017 Wyświetleń: 55
Apteczki szkolne w praktycznych i łatwych do przenoszenia plecaczkach to świetna propozycja na każdą szkolną wycieczkę. Idealnie sprawdzą się w trakcie zwiedzania miejskich zabytków, zdobywania górskich szczytów, podczas odpoczynku, zabawy oraz sportowych rywalizacji.  Będą stanowiły profesjonalne zabezpieczenie dla dzieci przebywających na zielonych szkołach, obozach i koloniach.


altKażda apteczka plecakowa ma możliwość wygodnego umieszczenia na plecach, aby ręce były wolne i swobodne. Odporna za wodę tkanina, doskonale chroni zawartość apteczki przed wilgocią i deszczem. Apteczki szkolne oferowane są w dwóch rozmiarach oraz dwóch wersjach wyposażeń,  spełniających normy unijne. Apteczka szkolna 1, w mniejszym plecaku, została przygotowana zgodnie z normą DIN 13164 PLUS. Natomiast apteczka szkolna 2 - większa i bardziej pojemna posiada wyposażenie skompletowane według normy DIN 13157 PLUS. Dodatkowo umieszczono w niej między innymi zimny kompres, przeznaczony do szybkiego schłodzenia miejsca urazu, kompresy do oczu oraz worki foliowe.


Każda z apteczek posiada w swoim składzie pełen zestaw bandaży, plastrów oraz kompresów niezbędnych do wykonania opatrunku i zabezpieczenia miejsca urazu oraz niezwykle istotny element wyposażenia każdej apteczki, czyli folię przeciwwstrząsową. Folia tego typu przyda się nie tylko w razie wypadku, ale również w czasie nagłej zmiany pogody i pogorszenia się warunków atmosferycznych, np. w górach. Bezpieczeństwo w czasie udzielania pomocy zapewnią dołączone do zestawu rękawiczki oraz maseczka do sztucznego oddychania z filtrem.


Wybór apteczki szkolnej to dobra inwestycja w bezpieczeństwo podopiecznych oraz gwarancja możliwości podjęcia szybkiego działania w razie jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia. Dlatego warto przemyśleć jej zakup, mając w planach zorganizowanie klasowej wycieczki i  różnego rodzaju innych zajęć dla dzieci. Warto również zabrać ją ze sobą na rodzinne wakacje.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl