wyszukiwanie zaawansowane
» » Termometr na podczerwień

Termometr na podczerwień

Data dodania: 27-07-2017 Wyświetleń: 30
Termometr bezdotykowy zawdzięcza swoją popularność prostej obsłudze, bezpieczeństwu i higienie użytkowania oraz wszechstronności.  Pomiar temperatury ciała bez dotykania skóry minimalizuje ryzyko przenoszenia drobnoustrojów.  Dlatego termometr bezdotykowy  stanowi idealny sprzęt do użytkowania w szpitalach i przychodniach. Doskonale sprawdza się również w domu. Jest niezwykle wygodny zwłaszcza przy dzieciach.


altMożna przy jego użyciu szybko zmierzyć temperaturę ciała, bez konieczności wymuszania na dziecku długiego czasu przebywania bez ruchu, albo u bardzo małych dzieci, po prostu w trakcie snu. Wynik otrzymujemy w ciągu zaledwie kilku sekund. Wielofunkcyjność tego typu termometru sprawia, że posiadając jedno urządzenie możemy sprawdzić temperaturę wody przygotowanej do kąpieli, temperaturę pokarmu oraz temperaturę panującą w pomieszczeniu.
 

Polecamy dobrej jakości termometr na podczerwień Kardioline KL 80. Model charakteryzujący się precyzją i dokładnością pomiarów. Wyposażony w alarm informujący o gorączce oraz podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny, na którym wynik jest dobrze widoczny również w ciemności. Model został także wyposażony w pamięć przygotowaną do zapisu 30 ostatnio dokonanych pomiarów. Dla wygody i bezpieczeństwa przechowywania do sprzętu dołączone jest plastikowe etui.


Parametry termometru:

 
  • 4-cyfrowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny,
  • odległość pomiaru 4-6 cm,
  • zasilanie bateryjne, w zestawie znajdują się dwie baterie AAA 1,5V,
  • wyposażony we wskaźnik słabej baterii,
  • wymiary: 15 x 4 x 3,9 cm,
  • waga po włożeniu baterii: 81 g.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl