wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Do czego służą rękawiczki nitrylowe?

Do czego służą rękawiczki nitrylowe?

Data dodania: 18-09-2023 Wyświetleń: 14
Rękawiczki nitrylowe mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym w opiece zdrowotnej, przemyśle spożywczym, laboratoriach, przemyśle chemicznym i wielu innych miejscach. Są wykonane z syntetycznego materiału znanego jako nitryl, który jest odporny na przebicie, rozdarcie i uszkodzenia, co sprawia, że są one doskonałe do ochrony przed kontaktami z różnymi substancjami chemicznymi, wirusami i bakteriami.


Czym się różnią rękawice nitrylowe od lateksowych?Rękawiczki nitrylowe są odporne na wiele substancji chemicznych, co czyni je popularnym wyborem w laboratoriach, przemyśle chemicznym i przemyśle farmaceutycznym. W związku z tym, że nie zawierają w swoim składzie lateksu, stanowią idealną opcję
dla osób na niego uczulonych. Rękawice zapewniają lepsze czucie w palcach w porównaniu z rękawiczkami lateksowymi. Są też dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Przed wyborem rękawiczek nitrylowych ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z ich specyfikacjami i przeznaczeniem, aby wybrać odpowiedni rodzaj rękawiczek i stosować je zgodnie z przeznaczeniem.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu