wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Jak działają wkładki magnetyczne do butów?

Jak działają wkładki magnetyczne do butów?

Data dodania: 01-09-2023 Wyświetleń: 44
Wkładki magnetyczne mają szerokie zastosowanie w łagodzeniu bóli mięśni oraz stawów, niwelują napięcia mięśniowe oraz wspomagają walkę z bólem głowy, która występuje na tle migrenowym. Używanie wkładek magnetycznych wspomaga detoksykację organizmu oraz proces odchudzania. Sprzyjają one również rozluźnieniu się organizmu, wspomagając walkę ze stresem oraz bezsennością.
 


Jak działają wkładki magnetyczne do butów?Wkładki magnetyczne oddziałują na organizm poprzez pobudzanie zakończeń nerwowych, które znajdują się w spodniej części stopy.  Stymulacja odbywa się samoczynnie, w czasie chodzenia. W miejscach receptorów zostały umieszczone 22 magnesy o kształcie półkulistym, których zadaniem jest pobudzanie krążenia oraz stabilizacja pracy serca. Stosowanie wkładek sprzyja lepszemu zaopatrzeniu organów w substancje odżywcze oraz tlen. Znaczenie sprawniej odbywa się również usuwanie szkodliwych i zbędnych produktów metabolizmu.

 

Czy wkładki magnetyczne są zdrowe?Stosowanie wkładek magnetycznych do butów nie wywołuje negatywnych skutków. Jednak, mimo że wkładki wykazują szereg pozytywnych właściwości, istnieją przeciwwskazania do ich używania.  Nie powinno się ich stosować u pacjentów z rozrusznikiem serca, aparatem słuchowym, czy też innym urządzeniem elektrycznym. Nie zaleca się także stosowania tego typu wkładek kobietom w ciąży. 
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu