wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Pobudzające chusteczki

Pobudzające chusteczki

Data dodania: 18-10-2016 Wyświetleń: 1050
Pobudzające chusteczki, to idealny produkt dla osób, które potrzebują szybkiego przypływu energii, a nie chcą spożywać, szkodzących wątrobie i bogatych w kalorie, napojów energetycznych lub sporej ilości kawy. Chusteczki zostały nasączone substancją, której struktura oparta została na składzie podobnym do soli trzeźwiących. Dlatego też ich działanie jest bardzo skuteczne.


altWarto zaopatrzyć się w tego typu antyusypiacz, szczególnie przed planowaną dłuższą podróżą. Produkt w sam raz dla kierowców, gdyż doskonale sprawdza się w czasie długotrwałej i nużącej jazdy samochodem. Chusteczki polecamy również, gdy zachodzi konieczność skupienia się, podczas monotonnej pracy, w czasie przeciągającego się zebrania lub nieciekawego wykładu oraz we wszystkich sytuacjach,
w których potrzebujemy dodatkowej dawki energii.

Działanie chusteczek  jest bezpieczne dla organizmu, powoduje wzrost koncentracji oraz czujności. Wystarczy tylko przetrzeć chusteczką okolice nosa, a po zastosowaniu nie trzeba już toczyć walki z opadającymi powiekami i można ponownie skupić się na wykonywanym zadaniu.
W opakowaniu znajdziemy 3 chusteczki, które swoje działanie będą wykazywały jeszcze przed długi czas po otwarciu.

Zalety chusteczek antystresowych:
 
  • szybko pobudzają zmysły,
  • pomagają się skupić w przypadku zmęczenia,
  • nie są szkodliwe dla zdrowia,
  • łatwe w aplikacji,
  • można zawsze mieć po je ręką.

 
 

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu