wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Gdzie kupić apteczkę samochodową?

Gdzie kupić apteczkę samochodową?

Data dodania: 25-05-2021 Wyświetleń: 2259

Apteczka samochodowa zgodna z normą DIN 13164 to produkt cieszący się zainteresowaniem kierowców, pomimo braku obowiązku jej posiadania w aucie. Znajdujące się w niej opatrunki, bandaże, chusty, plastry i inne akcesoria umożliwiają szybkie i stosunkowo łatwe udzielenie pomocy przedmedycznej w oczekiwaniu na przyjazd pogotowia. Gdzie najlepiej kupić apteczkę, aby mieć pewność co do jej jakości?Tu znajdziesz apteczki samochodowe


Apteczki samochodowe znajdziemy w większości sklepów z artykułami motoryzacyjnymi, wraz z innym dodatkowym wyposażeniem pojazdów. Apteczkę samochodową możesz kupić również w sklepie medycznym lub w aptece. Tam najczęściej w ofercie znajdą się również wkłady wymienne. Na większości stacji benzynowych zakup apteczki również nie powinien stanowić problemu.
 

Ponadto jednak apteczki znajdziesz w wielu miejscach nie związanych bezpośrednio ani z medycyną, ani z motoryzacją, np. w supermarketach i dyskontach, w części sklepów rolniczych, jak również w licznych sklepach stacjonarnych i internetowych z szeroką, wielobranżową ofertą.

 

Dlaczego warto kupić apteczkę w sklepie medycznym?


Po co więc szukać apteczki aż w sklepie medycznym, skoro jej wyposażenie jest standardowe? Przede wszystkim w sklepie medycznym zawsze masz pewność, że otrzymasz apteczkę zgodną z normą DIN 13164. Ponieważ jest to sklep dla osób na co dzień walczących o ludzkie zdrowie, dostępne tutaj apteczki są często bardziej przemyślane i ergonomiczne – np. lżejsze, z trwalszego materiału, z odblaskami.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu