wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady Ratownika » Plecak ratownika medycznego

Plecak ratownika medycznego

Data dodania: 23-01-2018 Wyświetleń: 1860
Plecak ratownika medycznego stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju specjalistycznych zespołów ratowniczych. Przygotowany w sposób umożliwiający szybkie i zgodne z wszystkimi procedurami ratowniczymi działanie, mające na celu ratowanie zagrożonego życia i zdrowia ludzkiego. Warto zwrócić uwagę na specyficzne rozwiązania konstrukcyjne: pięć niezależnych przegród, ruchome ampularium przeznaczone na 62 ampułki, zewnętrzna kieszeń z dostępem do zaworu butli tlenowej, zamykane na rzepy organizery, pięć zewnętrznych kieszeni. Gwarantują one łatwy dostęp do całego sprzętu oraz jego właściwą segregację. Pozwala to wszystkim członkom zespołu ratowniczego na swobodne działanie, bez wzajemnego przeszkadzania.


altPlecak jest dobrze przygotowany do działania w terenie, poza ambulansem. Wyposażony w trzy uchwyty służące do transportu w ręku, zarówno w pozycji pionowej, jak również poziomej. Posiada też dwa komplety szelek oraz pas biodrowy więc można go wygodnie transportować również na plecach. Wysokogatunkowy materiał, który został użyty do wykonania przedstawionego plecaka ratownika, nadaje mu dużą trwałość. Zobacz również ten plecak ratowniczy z wyposażeniem. Zapewnia odporność na otarcia i uszkodzenia, na które jest narażony w czasie intensywnego użytkowania. Dodatkowo zastosowana powłoka poliuretanowa i apertura teflonu sprawiają, że jest on dziesięciokrotnie bardziej wytrzymały niż tkanina bawełniana. Zobacz produkt plecak psp-r1Zastosowanie zestawu:
  • tlenoterapia bierna,
  • tlenoterapia aktywna,
  • odsysanie,
  • Intubacja,
  • udrażnianie górnych dróg oddechowych,
  • podawanie płynów,
  • iniekcja,
  • indywidualna ochrona ratowników.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady Ratownika
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu